Добре дошли във форума на свръхестественото! Smile
Ако искате да го разгледате целия ще трябва да се регистрирате. Приятни мигове с нас Smile
Добре дошли във форума на свръхестественото! Smile
Ако искате да го разгледате целия ще трябва да се регистрирате. Приятни мигове с нас Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 44, на Пет Яну 20, 2012 4:14 pm
Latest topics
»  Последният филм, който гледахте?
Топчо EmptyВто Авг 29, 2017 12:47 pm by sineoka1983

»  Често ли четете?
Топчо EmptyСъб Апр 01, 2017 10:21 pm by black_wolf

» Любими актьори/актриси играли вампири?
Топчо EmptyСъб Май 14, 2016 10:44 pm by black_wolf

» Janiyel ba Kal, на вашите услуги!
Топчо EmptyСъб Апр 16, 2016 2:20 am by Janiyel ba Kal

» Кой е любимият ви филм?
Топчо EmptyСъб Окт 17, 2015 5:45 pm by malkata_

» Какъв тип филми най-често гледате ?
Топчо EmptyСъб Окт 17, 2015 5:42 pm by malkata_

» Филм или Книга
Топчо EmptyСъб Окт 17, 2015 5:41 pm by malkata_

» Коя е последната книга, която си купихте?
Топчо EmptyПет Сеп 04, 2015 3:40 pm by black_wolf

» Любим български автор?
Топчо EmptyПет Сеп 04, 2015 3:38 pm by black_wolf

»  Колко книги имате?
Топчо EmptyПет Сеп 04, 2015 3:33 pm by black_wolf

Нашето семейство
Топчо 7763896F Топчо 6138007g
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Топчо

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Topcho




Points : 10
Reputation : 0

Топчо Empty
ПисанеЗаглавие: Топчо   Топчо EmptyПон Фев 11, 2013 10:46 pm

1.Как се казвате? - Нина

2.От къде сте? - От Бургас, но уча във Варна

3.На колко години сте? - 22

4.Имаш ли фейсбуук? - имам, но ползвам само "по задължение" - когато е свързано с обмяна на информация от университета, или когато някой ме помоли да постна/лайкна/коментирам нещо.

5.Говориш ли езици? Какви? Най-добре английски, после френски и разбирам доста добре руски, но вече безвъзвратно съм забравила граматиката.

6.Кой е любимия ти сериал? - Доктор Кой, Стар Трек

7.Какви книги харесвате? - Предимно фантастика и фентъзи - в абсолютно всеки поджанр - като се почне от епическо фентъзи и стигне до стиймпънк. Харесвам и историческите романи, особено ако имат любовна или криминална сюжетна линия. Но по принцип, ако по някаква причина книга привлече вниманието ми, няма да се оставя жанрът ѝ да ме спре.

8.Любима книга и поредица? Любима книга - Властелинът на пръстените. Любима поредица... Любими поредици - една как да избера? Нека да е топ три - Светът на Диска, Хари Потър, БЧК

9.Какъв стил музика обичаш да слушаш? - не съм особено придирчива. Слушам предимно рок и поп. Обичам доста различни саундтраци от анимета, а също и руски рок групи - при мен има винаги голямо музикално разнообразие (макар че не се обновява често Смях)

10.Любима песен? (може да дадете линк)
За момента - Poest of the fall - Change
(още не мога да пускам линкове, но ще се върна и ще обновяSmile

11.Имаш ли си прякор? Jопче

12.Какво мислите за форума и има ли нужда от някакви промени? Ами не, доколкото го разгледах. Харесва ми огненото кученце горе Smile

13.Имаш ли домашен любимец?Име? Преди мноого много години имахме заек с наднормено тегло, но от доста време не. Хазяйката ми има две котки, бтв, но с тях не се засичаме често.

14.Какво е хобито ти? - доста са - - обичам да шия, да лепя, и изобщо да правя всякакви неща с ръцете си. Хич не мога да рисувам, и затова ме радва, че има друг начин да направя нещо красиво Smile Обичам да пиша разни историйки. И стандратното - читкане, филмче, сериалче Смях

15."Най-недостижимата ти мечта"? Амии, ако изложа някои от другите, които считам за недостижими, ще прозвучи подчертано депресарски, така че - иска ми се да стана писател и да издадат мои творби Smile

16.Псуваш ли?Колко често?При какви ситуации? Мм, не особено често, и то най-вече ако няма публика и ако са насочени към неодушевени предмети. Изключение правят понякога съседите, защото понякога се съмнявам дали душа имат >.>

17.Каква марка кола ще карате? Ой, Боже, намерихте кого да питате? Предполагам, черна не е отговор? Единствената кола, чиято марка наистина свързвам с конкретна кола, е Volkswagen Beetle. Смейте се, ама наистина ми е симпатична. Ама споко, те сигурно няма да ми дадат книжка.

18.Какво мислите за моторите? Че доставят материал за трансплантации? Не, готини са си lol!

19.Падате ли си по "Живот на скорост" - ами не особено Смях Възхищавам се на тези хора, но не е за мен.

20.Какво е мотото ти? Not everybody can be rich, or talanted, or successfull, but everybody can be kind

21.Какъв е живота, за който мечтаеш? Да завърша и да стана добър лекар, не искам да правя голяма кариера, просто да си разбирам от работата и да мога да помагам, когато има нужда. Да си намеря някого, с когото да направя семейство и.. такива ми ти работи Смях

22.Идеалният партньор за теб? Някой, който да ми трае странностите и хобитата. Да е спокоен човек, и да може да му се разчита и има доверие

23.Каква е белята, която си спомняте и до днес? Как като бях някъде около 2-3 годишна седнах в един огромен буркан с туршия и заседнах вътре

24.Какво мразиш? (животно, човек, характер и т.н.) Буболечки Бъг Хич не си падам по такива гадинки. Също така и лицемерието и прекомерния и не на място цинизъм.

25.Обичаш ли да си попийвате?(Щото тук във Форума става яка кръчма!) мм, не особено, пия малко, и само сладки неща. Но ако ми дадете няколко кутии пияни вишни, ще вдигам тост за вас с всеки бонбон

26.Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не, би ли си направил? (може да ни покажеш и какво ще е) Обичам, ако са направени естетически и с вкус. Бих си направила, ако не ме беше толкова страх - аз даже дупки на ушите нямам. Евала, който е измислил обиците с клипс

27.Отворен ли си за нови приятели? Ама естествено Smile

28.Ще набиеш ли някой, който те е провокирал? мньоу. не е особено в мой стил Смях

29.Какво мислиш за любовта и изневярата? Не вкарвам много мисъл по въпроса, нямам и случай

30.Смяташ ли, че във Форума ще намериш своята вълна и приятели на нея? Да, определено се надявам Smile
Върнете се в началото Go down
elito_4471

elito_4471


Points : 2594
Female Scorpio
Pig
Reputation : 3
Age : 28
Местожителство : Plovdiv

Топчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Топчо   Топчо EmptyСря Фев 13, 2013 6:10 pm

Добре дошла във форума и приятно изкарване с нас 59
Върнете се в началото Go down
 
Топчо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители-
Идете на: