Добре дошли във форума на свръхестественото! Smile
Ако искате да го разгледате целия ще трябва да се регистрирате. Приятни мигове с нас Smile
Добре дошли във форума на свръхестественото! Smile
Ако искате да го разгледате целия ще трябва да се регистрирате. Приятни мигове с нас Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 44, на Пет Яну 20, 2012 4:14 pm
Latest topics
»  Последният филм, който гледахте?
Infinite Desire EmptyВто Авг 29, 2017 12:47 pm by sineoka1983

»  Често ли четете?
Infinite Desire EmptyСъб Апр 01, 2017 10:21 pm by black_wolf

» Любими актьори/актриси играли вампири?
Infinite Desire EmptyСъб Май 14, 2016 10:44 pm by black_wolf

» Janiyel ba Kal, на вашите услуги!
Infinite Desire EmptyСъб Апр 16, 2016 2:20 am by Janiyel ba Kal

» Кой е любимият ви филм?
Infinite Desire EmptyСъб Окт 17, 2015 5:45 pm by malkata_

» Какъв тип филми най-често гледате ?
Infinite Desire EmptyСъб Окт 17, 2015 5:42 pm by malkata_

» Филм или Книга
Infinite Desire EmptyСъб Окт 17, 2015 5:41 pm by malkata_

» Коя е последната книга, която си купихте?
Infinite Desire EmptyПет Сеп 04, 2015 3:40 pm by black_wolf

» Любим български автор?
Infinite Desire EmptyПет Сеп 04, 2015 3:38 pm by black_wolf

»  Колко книги имате?
Infinite Desire EmptyПет Сеп 04, 2015 3:33 pm by black_wolf

Нашето семейство
Infinite Desire 7763896F Infinite Desire 6138007g
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Infinite Desire

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Infinite Desire

Infinite Desire


Points : 16
Reputation : 0

Infinite Desire Empty
ПисанеЗаглавие: Infinite Desire   Infinite Desire EmptyСря Фев 08, 2012 7:34 pm

1.Как се казвате? - Габриела

2.От къде сте? - От тук, от там, обикалям в кръг

3.На колко години сте? 17

4.Имаш ли фейсбуук? Не . . . искам . . . но не, дълга история, аз съм инат, а един е прост четири крилен гардероб :Д

5.Говориш ли езици? Какви? - Да : английски, руски, уча испански в момента и мисля след него по натам в времете да изуча френски и италиански . . . много съм ученолюбива :Д

6.Кой е любимия ти сериал? - Много са, обичам много сериали . . .

7.Какви книги харесвате? - Трагични, исторически, напрегнати, перверзни, сексави . . . :Д

8.Любима книга и поредица? - Малори-Андерсън, Реликвите на смътните, Диамантената династия и продължението й / не е поредица, но а две книги/ и още, но да не изпадам в писане, че ще ми окапам пръстите :Д

9.Какъв стил музика обичаш да слушаш? - Най вече реге, рага, дубстеп, хаусе, Drum & Bass, R&B и бг рап

10.Любима песен? (може да дадете линк) - Too many Смях

11.Имаш ли си прякор? - Всякакви, кой се запознае с мен след 5 минути ми е измислил умалително

12.Какво мислите за форума и има ли нужда от някакви промени? - Хубав е, привлича.

13.Имаш ли дмашен любимец?Име? Имах до скоро . . .

14.Какво е хобито ти? - Четене, зяпане в просък екрак от всякакъв вид, готвене, приятели и домашната ми кръчма в мазата / подсвирква си/

15."Най-недостижимата ти мечта"? - Нямам такава, не мечтая, а планирам, после не се спирам докъто не постигна желаното

16.Псуваш ли?Колко често?При какви ситуации? - А да не е всяка втора или пета дума, ама често

17.Каква марка кола ще карате? - Не обичам да карам, имам слабост към педала за скоростта, за това само се возя :ДДД

18.Какво мислите за моторите? - Че искам един да ми мърка на ушенцето :д

19.Падате ли си по "Живот на скорост" - Йес

20.Какво е мотото ти? - Никакво, не се водя по мотота

21.Какъв е живота, за който мечтаеш? - Да завърша, да изуча висшетата който искам, да обиколя няколко страни / да видя свят/ да се установя, да имам хубава работа и много деца, поне над 3

22.Идеалният партньор за теб? - Забавен, знаещ какво иска от живота, добродушен, със силен характер, държащ на хората около себе си, инпулсивен и готов винаги на скочи в боя.

23.Каква е белята, която си спомняте и до днес? - Бели не съм правила, за родителите ми съм безгрешно ангелче. Закачки вече с приятели и т.н. много .

24.Какво мразиш? (животно, човек, характер и т.н.) - Страхливците, лицемерите, мерудията, копъра и т.н. и т.н. мога с часове да изброявам като почна :Д

25.Обичаш ли да си попийвате?(Щото тук във Форума става яка кръчма!) - че аз съм си направима мазата на къщата ни на кръчма за мен и фр-тата, как мислите обичам ли? :Д

26.Обичаш ли татуировки и пирсинг, и ако имаш колко?Ако не, би ли си направил? (може да ни покажеш и какво ще е) - нямам, но бих си направила, не съм рехила още какво, но ще си направя!

27.Отворен ли си за нови приятели? - Винаги, по принцип съм много отворена личност към всякакви неща :Д

28.Ще набиеш ли някой, който те е провокирал? - Да, даже се е случвало.

29.Какво мислиш за любовта и изневярата? - Мисля, че ако си с някой и му изневериш си боклук. Никога не бих простила на някой ако ми изневери. За това няма обеснение. Няма как да обичаш някой и да му изневериш.

30.Смяташ ли, че във Форума ще намериш своята вълна и приятели на нея? - Възможно е, ще видим.
Върнете се в началото Go down
http://worldaround.bulgarianforum.net/
afrodita586

afrodita586


Points : 1682
Любима книга : Страшно много са
Female Aquarius
Pig
Reputation : 3
Age : 100
Местожителство : Grad Na Greha

Infinite Desire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Infinite Desire   Infinite Desire EmptyСря Фев 08, 2012 7:55 pm

Страшно голям мързел ме е хванал последната седмица .. що така не знам .. но като се посвестя ще напрая кръмата ;)
Върнете се в началото Go down
http://embrace-the-darkness.bulgarianforum.net/
 
Infinite Desire
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители-
Идете на: